Poslední nepřítel co bude zničen je smrt!

Prosinec 2008

Nový desugn je na světě

30. prosince 2008 v 20:14 Blog
Tak a je hotovo. Nový design je na světě! Vím není to nic úžasného ale mě se to líbí. tak napište jestly se to líbí vám. Chtěly ste modrou tak jsem to udělala takle. Vím jsou tam kytky, teď by tam měli být i vločky ae mě to nějak nesedlo. Mno nic, tak prosím, komentujte!!!!

Emma - In nebo Out?

30. prosince 2008 v 10:18 In nebo out?
Tak zas hlasujte jestly je In nebo Out. Dnes budete hodnotit Emmu. já osobně si myslím, že si mohla vzít jiný botky ale jinak je to hezký,dávám IN! tak co vy?
Robert se Stephenie Meyer

30. prosince 2008 v 9:59 Cedrik Diggory
Robert a jeho herecká kolegyně ze Stmívání se sešli s autorkou celé knižní série - Stephenie Meyer. Na dvě fotky se můžete podívat v pokračování článku.

helena s dětmi

30. prosince 2008 v 9:58 Belatrix Lastrengová
Na spoustu fotek Heleny s dětmi se můžete podívat v pokračování článku↓


Několik fotek JK z roku 2004

30. prosince 2008 v 9:53 J. K. Rowling!!!
Je tu pro vás několik fotek J.K. z roku 2004. Podívat se na ně můžete v pokračování článku.

Vanity Fair PhotoShoot

30. prosince 2008 v 9:46 Cedrik Diggory
V článku se můžete podívat na PhotoShoot nafocený pro Vanity Fair. Robert a další jej nafotili v rámci propagace Twilight.

moje blendíky

29. prosince 2008 v 14:28 Moje tvorba
Ahojky, tak za chvíli jdu bruslit tak sem ještě hodím 2 blendíky co jsem právě udělala v ps. Mě se moc nelíběj ale stejně doufám, že vám se líbit budou. trvalo mi totiž docela dlouho než mi došlo jak se s tím photoshopem vlastně zachaází. No nic, koukněte se sami co z toho vzniklo.

tenhle se mi líbí víc↓
Tak co?

název? nic mě nenapadá

28. prosince 2008 v 12:23 Blog
Tak a je po vánocích! Nemůžu tomu uvěřit. Tak jsem se na to tešila a tak rychle to uteklo. Dostala jsem spoustu krásných dárků, z toho i vytoužený Photoshop a Bajky barda Beedleho( už skoro přečtený, heh xD). No a co vy, jakej byl ježíšek?! Mno a za chvíli je silvestr. Co já budu zas dělat?!Luca mi odjela a ja se tu nudím...(víš jaký to tu je bez tebe, ty jedna ukecaná obludo..?!xD) Mno toho si nevšímejte, z tý nudy tu šílím. ↑
No a k novému designu, až se pořádně naučím s photoshopem(tak jednouchý jak pf to neni) tak bude jen pořád nevím s čím a do jaké barvy, tak kdyby byly nějaké nápady, ocenila bych to...tak se tu zatím mějte, asi pujdu něco přidat.

Můj dárek

26. prosince 2008 v 19:47 Blog

ICONATOR_572b55e4ca3910096a3dac37a5.gif HP Sirius Black image by geministargrl16Sirius BlackOoo! I'm Sirius Black!Sirius Black. keepyourgunssirius black__exoticshadowsSirius BlackSirius BlackSirius Blacksirius black
Danny Daniel Radcliffe daniel radcliffe Harry Potter The Fantastic Daniel RadcliffeImage hosted by Photobucket.com
daniel and emma/harry and hermione *charmedhorse94*
daniel and emma/harry and hermione *charmedhorse94* daniel radcliffe *charmedhorse94* daniel radcliffe *charmedhorse94* daniel radcliffe *charmedhorse94*
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketKoukejte co jsem dostala! heč xD Tady moje nejlepší (ještě s Parvaty a Lůcou) Sbé Kačulinka#13 mi dala dárek k vánocům. Ještě jednou děkuji!!!

Nové fotky Roberta k Little Ashes

26. prosince 2008 v 19:43 Cedrik Diggory
Online jsou opět nové fotky Roberta Pattinsona z jeho dalšího nového projektu Little Ashes.Fotky vypustil "do světa" ATP films. Robert zde hraje španělského umělce Salvadora Dalího v roce 1920.Fotky v článku

Paris Fashion Week 'Chanel Haute Couture'Fall/Win 06

26. prosince 2008 v 19:32 Fleur Delacour
Na několik fotek Clemence Poesy z Paris Fashion Week 2006 se můžete podívat v pokračování článku.

Veselé vánoce!

24. prosince 2008 v 15:43 Blog
Ahojky tak už tu konečně máme vánoce! Štědrý den. Já se vůbec nemůžu dočkat večera! Všechno už je připravené a já se tu strašně nudím. Mno tak se zatím mějte a užívejte dárku. pokusím se ještě neco přidat a mezitím vám přeji Veselé vánoce, bohatého ježíška a šťastný nový rok 2009!!!


PS: vypdá to že Photoshop už budu mít brzy tak se těšte na nový design!

Řetězák od Lůci

23. prosince 2008 v 21:10 Řetězáky
Máš rád/a Pizzu?
Jasan

Sníš toho za den hodně nebo ne?
Když mám hlad tak jo xD
Jaké je tvé oblíbené jídlo?
Toho je...xD
Dělá se ti zrovna teď špatně z toho, že čteš o jídle?
nn
Máš teď hlad?
jj
Když se chystáš něco jíst, přemýšlíš o tom, kolik to má kalorií?
Ani náhodou!
Kdo má pokračovat? Napiš kolik lidí chceš ;)
Kdo chce!
Přidej svůj odkaz na blog/web
J8 to mám od wwwluca0612.blog.cz
a muj blog je www.hp-star.blog.cz