Poslední nepřítel co bude zničen je smrt!

Roger Lloyd Pack

11. dubna 2008 v 18:54 |  Barty Skrk
Datum narození:
08.02.1944
Místo narození:
Londýn, Anglie
Znamení: Vodnář
Roger Llloyd-Pack je herec, který disponuje širokou škálou nadání. Jeho patrně nejznámější rolí je Trigger v televizní sérii Only Fools and Horses z produkce BBC, nicméně fanoušci si na něj vzpomenou i z role Owena Nesbitta v sérii BBC The Vicar of Dibley (1994). Lloyd-Packovi byly doposud nabízeny role jak v britských, nezávislých evropských, tak hollywoodských produkcích.
Objevil se ve filmech jako Šumař na střeše, Interview s upírem, The Young Poisoners Handbook, The Hollow Reed, Mstitelé či nedávno ve Vanity Fair po boku Reese Witherspoon. Roger Lloyd-Pack je všestranným hercem a objevil se ve snímcích Dirty Deeds, Heartbeat, Tom Jones, Kavanagh, Oliver Twist, Born & Bred, The Bill a Where the Heart Is. Je i úspěšným divadelním hercem a hrál v mnoha představeních na slavných scénách jako jsou Lyric, Old Vic, National a také Donmar Theatre.
Za role ve hrách Wild Honey a One for the Road získal cenu v kategorii Nejlepší herec ve vedlejší roli. V divadle Donmar se objevil ve hrách Futurists, Roserholm, School for Wives, Flea in her Ear, Art a The Dark. Lloyd-Pack v roce 1984 získal British Theatre Association Drama Award.
V roce 2005 si zahrál roli Barty Skrka ve čtvrtém pokračování ze série o Harrym Potterovi s názvem Harry Potter a ohnivý pohár (režie Mike Newell)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama